Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HİZMETLERİMİZ

Toplu Yemek Hizmeti;

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

Açılış Davetleri;

Sizin için özel olan her türlü açılış organizasyonlarında güleryüzle, kusursuz hizmeti Coşkunerler Catering'le yanı başınızda bulacaksınız. Konuklarınız, hafızalarından çıkaramayacağı muhteşem lezzete ve kaliteye sizin davetinizde ulaşacak.

 

Kokteyl, Fuar İkramları ve Bayi Toplantılar

Herkesin birbiri ile sıcak diyaloglar kuracağı, davetlilein hoşnut kalacağı bir sunum ile iş hayatınızdaki başarılarınızın bütünleşeceği ve bitmesini istemeyeceğiniz organizasyon ile mutlu olacaksınız. İş hayatınızda uzun soluklu çalışmaların karşılığını keyifle yaşayacaksınız.

 

Düğün, Nişan ve Yaş Günü Organizasyonları

Gelin ve damatın bir ömür boyu beraber yürümek için çıktıkları uzun ve güzel evlilik yolunda, onların bu anlamlı günlerinde unutamayacakları bir organizasyon ile yanlarında olmaktan gurur ve şeref duyuyroruz. Hayatınızın en özen günü olan düğün törenininizde kusursuz lezzet ve kusursuz hizmet vermeyi garanti ediyoruz. Evliliğin provası olan nişan törenlerinizde gözlerinizi kamaştıracağız.

 

İftar Yemeği Organizasyonları;

Şirketler, dernekler, okullar, dersaneler ve çevrenizdekiler için Ramazın ayının o kutsal atmosferini daha da anlamlı ve unutulmaz kılmak için tecrübeli personellerimizin kusursuz servisleri ile yemeklerimizin lezzetini unutamayacaksınız. Sevginin Saygının ve birlikteliğin ayrı bir önem kazandığı Ramazan ayında, huzur içinde bir iftar yemeği sunmayı amaçlıyoruz.

 

HIZLI MENÜ

Lezzet Çeşitleriyle Mutfağımız

Hizmetlerimiz