Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ÜRETİM

Modern Tesisimiz;

Modern dünyamızın bütün gereklerini karşılayan teknolojik ekipmanlar ile donatılmış, sağlık şartlarına uygun olarak ürünlerin muhafaza edilmesi, soğuk hava depolarında saklanması, sağlıklı koşullarda pişirme, çelik kaplarda üretim ve servis, kuru erzakları hijyenik depolarda saklayarak tesisimizde 24 saat tam kapasiteli hizmet vekmekteyiz.

 

Üretim Anlayışımız;

Gıda maddeleri protein, yağ ve kalori değerleri belirlenerek oluşturularan mönülerle sürekli üretim gerçekleştirmekteyiz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz bütün ürünlerimizin pişirilmesinden servis edilmesine kadar geçen işlemler tamamen paslanmaz çelik ekipmanlar ile hazırlanmaktadır.

 

Hizmet Anlayışımız;

Müşterilerimizin isteğine uygun mönü taleplerine cevap vererek, hizmetimizi müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz. Yemek sevkiyatı yapan araçlar hijyenik ve temiz bir şekilde yemeklerinizi adresinize teslim etmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve istenen isteklere cevap vermek için personelimiz yerinde ve zamanında hamleler ile beklentilerinizi karşılamaktadır.

 

Gıda Güvenliği ve Hijyen;

Gıda güvenliği ve hijyen standartlarını sağlamak için, yemeklerde kullanılan malzemeler kalite, hijyen, depolanma standartlarına göre alınır ve ayrılır. Yemek tesisimizde temizlik günlük ve periyodik olarak yapılmaktadır. Şirketimizde hizmet veren personelimize kişisel temizlik ve ekipman temizliği ile ilgili eğitimler verilmektedir. Ürünler soğuk depolama ünitelerinde sağlıklı ve besin değerini kaybetmeden muhafaza edilmektedir. Hammadde depolama ünitelerimiz gıda mühendislerimiz tarafından sürekli denetlenmekte ve tahliller yapılmaktadır.

 

Lezzet Anlayışımız ve Müşteri Memnuniyeti;

Damak zevkine hitap eden lezzetli ve zengin mönülerimizle, alanında uzman mutfak ekibinden oluşan güçlü kadro ile üretim yapılmakta ve eğitimli, güleryüzlü personelimiz ile servis edilmektedir. Konuklarımızın rahatını bozabilecek her türlü gelişme için gerekli önlemler de alınmaktadır.

 

Yemeklerdeki Kriterlerimiz;

Uzmanlarca hazırlanan mönüler, müşterilerimizin çalışma alanına göre özel olarak belirlenmekte ve personelinin iş verimini arttırıcı yiyecekler sunulmaktadır. Yemeklerde kullanılan bütün malzemelerin tazeliğine ve güvenirliğine uygun olarak seçilmesine özen göstermekteyiz. Kaliteli Yiyecekler sunmak için yiyeceklerin kalorisini ve besin değerlerini belirleyerek sunum yapmakta ve özel diyet mönüleri hazırlamaktadır. Lezzette eşsiz olan Türk mutfağının özgün yemekleri, alternatifli dünya lezzeti ve zenginliğini isteklerinize göre hazırlamaktayız.

 

Hijyene ve Temizliğe Verdiğimiz Önem;

İnsan sağlığının ne kadar çok önemli olduğunun farkında olan Coşkunerler Catering hijyen konusunda hiçbir şekilde taviz vermeyerek en kaliteli temizlik ürünleri ile her noktada temizlik ve hijyeni sağlamaktadır. Yemeklerde kullanılan malzemeler laboratuar kontrollerinden geçerek masalarınızı süslemektedir. Çalışanlarımız çalışma ortamlarına uygunlukta ve kalitede özel kıyafetlerle hizmet vermektedir. Çalışanlarımızın sağlık durumları periyodik olarak kontrol edilmektedir.

HIZLI MENÜ

Lezzet Çeşitleriyle Mutfağımız

Hizmetlerimiz