Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KURUMSAL

Misyonumuz;

Sağlıklı ve hijyenik üretim alanı, her noktadaki özenli temizlik ve hassasiyet, kaliteli ürünler ve malzemeler, iştah kabartan lezzetli yemekler ve güler yüzlü hizmet misyonumuzdur.


Misyonumuz, müşterilerimizin en kaliteli, hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.

 

 

Vizyonumuz;

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan ve müşteri memnuniyetini devamlı kılan lider firma olmaktır.

 

 

Kalite Politikamız;

Coşkunerler Catering olarak kalite politikamızdaki temel kriterlerimiz; hammadde temininde her zaman A Kalite ürünler kullanmak, ürünleri müşterimize kalite, hijyen ve sağlık zincirini bozmadan ulaştırmaktır. Sonrasında ise kaliteli üretimi, kaliteli hizmetle birleştirerek damak zevkini tamamlamaktır.

 

Entegre Yönetim Politikamız;

COŞKUNERLER TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak vizyon, misyon, ilke değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Entegre Yönetim Sistemi ile yasal gerekler doğrultusunda hareket etmeyi, paydaşlarımızın güvenini kazanmayı ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda; • Ülke ekonomisine katkı sağlayacak istihdam fırsatları yaratmayı, • Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek şirket faaliyetleriyle topluma örnek oluşturmayı, • Faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliğini sağlamaya ve iş kazalarını önlemeye yönelik sistemler geliştirmeyi, • Acil durumlara müdahale edebilecek şekilde yapılanmayı, • Doğal çevremizi korumaya odaklanarak insana ve çevreye saygılı olmayı, • Bilginin güvenliğini sağlamayı ve bu kapsamdaki önlemleri almayı, • Müşteri odaklı olup beklentilerini karşılamada sürekliliği sağlamayı ve müşteri şikayetlerini etkin olarak ele almayı, • Uygulamalarımızda paydaşlarımıza karşı şeffaf olmayı, • Yenilikçi hizmet ve teknolojiler ile müşteri ve çalışan memnuniyeti odağında hizmetler sunmayı, • Süreçlerimizi uluslararası yönetim sistemi standartlarına uygun olarak oluşturmayı ve süreç işleyişlerini yenilikçi hizmet ve teknolojiler ile desteklemeyi, • Verimlilik ve sürekli iyileştirme anlayışı çerçevesinde, ölçülebilir ve gerçekçi süreçler tasarlayarak, • Uygulamaları düzenli olarak doğru yöntemlerle ölçmeyi ve analiz etmeyi, • Şirket hedeflerine ulaşmayı etkileyebilecek risk unsurlarının ve fırsatların kurumsal risk yönetimi yaklaşımı kapsamında etki ve olasılığa göre tanımlamayı, değerlendirmeyi, izlemeyi ve gerektiğinde aksiyonlar almayı, ve COŞKUNERLER TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak, çalışanlarımızdaki farkındalığı arttırarak TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001 standartları gereklerini tüm çalışanlarımızın katılımı ile uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi entegre sistem politikamız olarak uygulamaya koyuyoruz.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ve ÇYS YÖNETİM SİSTEMİ KAPSAMI:

1. ÜRÜN/HİZMET FAALİYET KAPSAMI: “YEMEK ÜRETİMİ VE SUNUMU HİZMETLERİ " KYS-ÇYS kapsamındadır.

2. ORGANİZASYON KAPSAMI: KYS-ÇYS uygulamaları tüm organizasyon Şemasındaki tüm bölümleri ve tüm çalışanları kapsamaktadır.

3. FİZİKİ SINIRLAR: Firma merkezinin bulunduğu Bağcılar Belediyesi sınırları içinde yer alan Adresi: 15 TEMMUZ MAH. 1377. SOK. NO: 3 BAĞCILAR – İSTANBUL / TÜRKİYE

HIZLI MENÜ

Lezzet Çeşitleriyle Mutfağımız

Hizmetlerimiz